Rüzgarlı Caddesi Çapar İş Merkezi

No: 16/62 Altındağ / ANKARA
Sizi Arayalım

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama
Vinç Kiralama

Ankara Ece Platform, size sunduğu kaliteli, güvenilir ve verimli çalışma imkanları ile kiralık platform sektöründe uzman bir firma olarak yer almaktadır. Şu anda vermekte olduğu kiralık platform hizmeti ile her geçen büyümekte ve güçlenmektedir. Kiralık platform sektörü içinde Ankara ve çevre şehirler başta olmak üzere ilerleyen zaman içinde Türkiye genelinde zirveyi hedefleyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Her daim hazır olarak, Ankara dahil olmak üzere Ankara çevresinde bulunan yakın şehirlere de kiralık platform hizmeti veren Ankara Ece Vinç, sahip olduğu araç operatörleri, gezici servis ve servis elemanları, ekipman, sertifikalı ve belgeli platform araçları, keşif servisi ile size hizmet vermektedir. Verdiği kiralık platform hizmetini, uzman servis personeli ve tecrübeli operatörleri ile yapan Ankara Ece Platform, platform ve vinç araçları ile ihtiyaç duyduğunuz desteği kaliteli ve profesyonel olarak size sunmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir platform markalarıyla çalışan Ankara Platform, sertifikalı ve belgeli araçlarla size ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kiralık sepetli platform, kiralık personel yükseltici platform sunar. Ankara Platform; kamyon, kamyonet ve uzun araç üzerine monte edilen vinç ve platformlarla size kiralık platform hizmeti vermektedir. Ankara Ece Vinç, kiralama hizmetlerini gün içinde saatlik platform kiralama hizmeti, günlük platform kiralama hizmeti ve haftalık platform kiralama hizmeti olarak sunar.