Rüzgarlı Caddesi Çapar İş Merkezi

No: 16/62 Altındağ / ANKARA
Sizi Arayalım

Tandoğan Temizlik

Tandoğan Temizlik
Tandoğan Temizlik

Temizlik ihtiyaçlarının her birisi, ev, ofis, kamu kurumu gibi alanlar için zaman zaman ciddi boyutlara ulaşabiliyor. Özellikle de gelenin gidenin eksik olmadığı, sık sık temizlenmesi ve itibar kaybı yaşanmaması adına kirli kalmaması gereken yerler, temizlik ihtiyacından en çok nasibini alan yerler gibi görünmekte.

Ankara’nın merkez bölgelerinde, özellikle de Tandoğan temizlik firmalarına şöyle bir göz gezdirdiğimizde bu konuda hizmet sunan çok fazla yerin olduğunu görebilirsiniz. Bunların pek çoğu da istediğiniz yere, istediğiniz gün ve saat aralığını bildirmeniz halinde gelerek, temizlik işlemlerini gerçekleştirdiğini iddia etmekte.

Peki en dakik, en güvenilir ve elbette ki bütçenizi en az zorlayacak olan alternatif hangisi? Bu konuda sizlere en başta gelecek önerimiz Ece Temizlik olacak.

Ece Temizlik, ister Tandoğan temizlik firmaları konusundaki arayışınızda, ister Ankara’nın daha uzak, merkeze mesafeli yerlerine yönelik yapacağını taleplerde sizlerin yanında ve yapılan sözleşmeye bağlı olarak hareket etmeye hazır firmalardan birisi. İstediğiniz boyuttaki alanlara, istediğiniz talepler doğrultusunda personellerini gönderebilen firma, kalite söz konusu olduğunda herhangi bir kalitesiz malzemeye de prim vermiyor. Hem temizlik malzemeleri, hem de temizlik esnasında kullanılması gereken her bir cihaz, mutlaka ortamına uygun ve kaliteli olanlar arasından seçilerek personele temin ediliyor.

İşini oldukça ciddiye alan Ece Temizlik’in kurumsal anlayışı, kuşkusuz ki iş yaptığı alanlara da doğrudan yansımakta. İster tek seferlik bir temizlik hizmeti olsun, ister düzenli olarak personel sağlanan kamu kuruluşu, banka, atölye gibi alanlar, firmanın ciddiyeti ve yaptığı işin profesyonelliği herhangi bir şekilde değişikliğe uğramamakta. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için gösterilen çaba, firmanın edindiği pek çok olumlu referansın da kaynağı diyebiliriz.

Ece Temizlik’e site üzerinden ulaşabilir, telefon aracılığıyla ön görüşme sağlayabilirsiniz.