Rüzgarlı Caddesi Çapar İş Merkezi

No: 16/62 Altındağ / ANKARA
Sizi Arayalım

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Eviniz, işyeriniz, sizin sorumluluğunuzda olan herhangi bir alan (özel işyeri, kamu kurum ve kuruluşları gibi) için dışarıdan temizlik hizmeti alımı söz konusu olduğu vakit, bunu kime ve nasıl yaptıracağımız önemli bir sorudur. Aynı şey, bu tarz mekanların her birisi için, özellikle de ülkemizdeki dekorasyon kültürü bazında konuşacak olursak, olmazsa olmazlardan olan halılar için de söylenebilir. Halılar dekoratiftir, kullanışlıdır ve mevsimsel olarak değişen pek çok avantaja sahiptir, ancak çoğu zaman periyodik bakımlarla temizlenmeleri, tozlarından arındırılmaları da gerekmektedir. Üstelik bu halı yıkama işinin iyi makinelerle, iyi temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilmesi sizi daha güzel bir yaşam alanında yaşamaya doğru da götürecektir.

Ankara halı yıkama hizmetleri dendiğinde, kuşkusuz ki bu işi yaptığını söyleyen ve çeşitli ilçeler bazında faaliyet gösteren pek çok şirket var. Ancak kullandıkları temizlik malzemeleri, bu malzemeleri kullanırken ellerinde olan ekipmanlar bir hayli tartışmalı. Ece Temizlik ise, bu tartışmalara bir son verecek şekilde kurumsal hizmet verdiği yerlerin referansları, mutlu müşterilerinin sözleri ve kaliteli ekipmanlarla çalışan ekibiyle birlikte ortaya çıkıyor.

Ece Temizlik, yıllardır halı yıkama, ofis temizliği, kamu kurum ve kuruluşlarının temizliği gibi pek çok farklı alanda çalışmış personellerden oluşan bir ekibe sahiptir ve bu ekip, oldukça hızlı, temiz ve de kaliteli işler çıkarabilmektedir. Firma halılarınızı toplu şekilde alıp, temizliğini yapar ve sonrasında yine aldığı yere tekrardan teslimatını gerçekleştirebilir. Bunu yapmadan öncesinde ise, halıların büyüklüklerine göre metrekare fiyatlarına dair size ayrıntılı bilgilendirme de yapmaktadır. Böylece farklı kurumlarda karşılaşabileceğiniz üzere, fiyat sürprizleriyle karşılaşmanız da başından engellenmektedir.

Halı yıkama hizmetleri için sonucundan, fiyatlarından, kurumsallığından emin olamadığınız firmalarla çalışma devri artık geride kaldı. Ece Temizlik, sizler için bir telefon uzaklığında.