Rüzgarlı Caddesi Çapar İş Merkezi

No: 16/62 Altındağ / ANKARA
Sizi Arayalım

Ankara Dezenfeksiyon Hizmetleri

Ankara Dezenfeksiyon Hizmetleri
Ankara Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sağlık Bakanlığı Onaylı Nano Gümüş Dezenfektan Kullanıyoruz.
Bakanlık onay belgemiz sayfanın altındadır.

Dezenfeksiyon ve ortam temizliği, özellikle yakın zamanda yaşamakta olduğumuz salgının tüm dünya çapında etkili olmasıyla birlikte önemini bir kez daha gösterdi diyebiliriz. İçerisinde bulunduğumuz ve yaşadığımız ortamlar, ziyaret ettiğimiz mekanlar, hatta kimi zaman yürüdüğümüz yollar bile artık steril olmak durumunda. Ülkenin sağlığı ve hijyeni artık sadece iyi bir görüntünün değil, salgın hastalıkların önlenmesi açısından da önemli bir görev halini almış durumda. Zira bilimsel adı Covid-19 olarak geçen korona virüsü, özellikle belli yaş grupları için ve kronik hastalıkları bulunan kişiler için ciddi bir risk oluşturmakta.
 

Yakın zamanda korona virüsü sebebiyle dezenfeksiyon işlemlerine olan talebin artmasıyla birlikte oteller, restoranlar, marketler, süpermarketler, bankalar, hatta zaman zaman evler de sterilizasyon işlemine daha sık tabi tutulmaya başlanan yerler halini aldı. Ancak yapılan işlemlerin güvenilirliği, insan sağlığına uygun olup olmadığı, dahası, korona virüsü karşısında ne kadar etkili olduğu gibi soruların cevabının doğru bir şekilde alınması, işlemi yaptıracağınız firmayı belirlemek için önemli unsurlar olarak kabul edilmelidir.
 

Tüm bu yaşananlara dair elini taşın altına koyan ve sorumluluk alan bir temizlik firması olarak, Ankara dezenfeksiyon hizmetleri başlığı ile yapmakta olduğumuz çalışmalara var gücümüzle devam ettiğini söylemek isteriz. Korona virüsü öncesinde de çeşitli dezenfeksiyon çalışmaları yapan kurumumuz, bahsi geçen Ankara'da dezenfeksiyon hizmetleri konusunda ciddi bir tecrübe sahibidir ve mekanların sterilize edilmesi ile ilgili işlemler, işte bu kurumsal ciddiyetle yapılmaktadır.
 

Firmamız Ankara dezenfeksiyon hizmetleri için virüsleri ve mikropları temizleme konusundaki başarısı kanıtlanmış olan, bakanlık onaylı yöntemleri ve ilaçları kullanmaktadır. İlaçların ve temizleyici malzemelerin içerisine konduğu, dezenfeksiyon işleminin en önemli parçasını oluşturan cihazlar ise kiralama usulü alınmamıştır ve bizzat kendi cihazlarımızdır.
 

Siz de bulunduğunuz ortamın içerisinde korona virüsü tehlikesinden arınmış bir yaşam istiyorsanız, firmamızın Ankara dezenfeksiyon hizmetleri bir telefon kadar uzağınızda.

Foto Galeri

Foto Galeri